Teknoloji

Twitter’da İsteyen Parasını Verdiği Mavi Tik’i Gizleyebilir (Tweetdeck’in Adı Değişmiştir)

Eylül 2022’de Elon Musk tarafından satın alındı Twitter (X olarak yeniden adlandırıldı) , test panosuna dönmüş ve birçok yeni özellik kazanmıştı. Bu özelliklerden biri de Twitter’a aylık veya yıllık ücret ödeyerek alınabilen ve mavi tik onay rozetlerinin bağlı olduğu Mavi abonelik oldu.

Twitter Blue ile tanınmış kişilere ücretsiz olarak verilen mavi tik uygulaması artık tarihe karışmış ve bu rozetler sadece Blue abonelerine verilmekteydi. Twitter, bu durumda yeni bir güncelleme ile değiştirmeko imzaladı.

Twitter Blue aboneleri mavi tik rozetlerini gizleyebilecekler:

Twitter Blue’ya abone ol ama Mavi tik rozetlerini göstermek istemeyen kullanıcılar şimdi bunun için bir analizi var. Kullanıcılar artık mavi tik rozetlerini profil özelleştirme sayfasında gizleme seçeneğine sahip.

Mavi tikini gizlemek isteyenler, “ Mavi onay işaretini gizle” seçeneğini aktif hale getirerek dileklerini gerçekleştirebilirler.

Yalnızca Blue aboneleri için yapılan Tweetdeck’in adı da değişti:

Elon Musk’ın Twitter’ı X’e dönüştürme sürecindeki son kurbanı Tweetdeck oldu. Yakın zamanda Blue abonelerine özel olarak yapılan platformun yeni ismi, Xpro” olarak değiştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu