Yaşam

Hande Erçel, havalimanında muhabire tepki gösteren sevgilisi Hakan Sabancı’yı savundu

Bir markanın konuğu olarak Cannes Film Festivali’ne gitmek Hande Erçel etkinlik kapsamında düzenlenen AmfAR davetine sevgilisi Hakan Sabancı ile katıldı. Oy kullanmak için yurda dönen çift, havaalanında görüntülendi ve Hakan Sabancı bu durumdan rahatsız oldu. Hande Erçel, muhabire tepki gösteren sevgilisini savundu.

“HAVALİMANI’NDA YORULDUK, TEPKİ BÖYLE”

Dün oy kullandığı okuldan çıkarken kamera karşısına geçen Hande Erçel, basın mensuplarıyla sohbet etti. Sabancı’nın havaalanında görülmekten her zaman rahatsız olduğunu belirten Erçel, “Havaalanında olduğu için bir tepkiydi. Dışarıda her yerde çekim yapabiliriz ama her seferinde havaalanında olmak gerçekten rahatsız oluyor. Orada yorulduk. belliydi, tepki onaydı.Yoksa bundan başka bir şey değil.Elbette çekiliriz,birlikte görüşürüz.Öyle bir şey var mı?” söz konusu.

NE OLDU?

Hakan Sabancı ve Hande Erçel, Cannes Sinema Festivali dönüşü havalimanında görüntülendi. Yorgun yüzüne yansıyan Erçel’in “Çok güzel bir işbirliği için gitmiştim. Çok keyifliydi, sonrasında birlikteydik” derken Hakan Sabancı görülmekten hep üzülürdü. Sabancı, muhabiri “Güzeldi, eğlenceliydi. Oy Seninle her seferinde böyle mi konuşacağız? Havalimanında her seferinde aynı sahne biraz komikleşmeye başlıyor. Artık kendimi biraz rahatsız hissetmeye başladım” şeklinde konuştu.

Alakalı haberler

haberkozakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu