Haber

Başkan Ergün’den Manisa’da MHP’ye ziyaret

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cüneyt Tosuner ve yönetimini ziyaret etti.

Başkan Ergün’e ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Küme Başkan Yardımcısı Mehmet Güzgülü ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Palabıyık eşlik etti. Önder Ergün, yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederken, İl Başkanı ve İdare Meclisi Üyelerine başarılar diledi. Kahramanmaraş’ta yaşanan depremler sonrası yapılan ve planlanan yardımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yardımların devam edeceğini söyleyen Önder Ergün, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, aile ve yakınlarına sağlık, yaralılara acil şifalar diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de parti teşkilatı ile gündeme geldi. Önder Cengiz Ergün, Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem felaketlerinin tüm Türkiye’yi derinden yaraladığını belirterek, “Allah bir daha böyle acılar yaşamasın. Devletimiz güçlü, hep birlikte, hep birlikte bunun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Binlerce insanımızı kaybetmiş olmak bizim için büyük bir acı. Sadece o bölgedeki illerimizin değil, 81 ilimizin de gerçeği bu. Elbette yılların birikimi var. 30 yıllık, 40 yıllık, 50 yıllık binaların o günkü kaideler üzerine nasıl inşa edildiğini hepimiz biliyoruz. Allah başka şehirlerimize bu tür acıları göstermesin” dedi.

besikduzuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu