Haber

Babacan: Demokratik Değerleri Yaşatacağımız ve Adaleti Sağlayacağımız Özgür ve Zengin Bir Türkiye

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin 3. kuruluş yıl dönümünde yaptığı konuşmada, “Demokratik değerleri yeniden tesis edeceğimiz, özgür ve zengin bir Türkiye’ye çok yakınız. eşit vatandaşlık ilkemizden asla vazgeçmeden adaleti sağlayın. Üç yıl az değil ama önümüzde çok uzun yıllar var, çok uzun yollar var” dedi.

Ali Babacan, bugün sosyal medya hesabından DEVA Partisi’nin üçüncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Babacan’ın açıklaması şöyle:

“Bugün cesur yoldaşlarımla birlikte özgür ve zengin bir Türkiye hayaliyle yola çıkalı tam üç yıl oldu. Bu üç yılın her günü ilmek ilmek çalışarak ördük. Şehir şehir büyüdük.

İşinde uzman, çalışkan ve umut dolu çok güzel arkadaşlarla tanıştım. Kadromuz sürekli büyüdü. Sevincimizde de hüznümüzde de beraberdik. Bütün bir aile olduk. Çok iyi işler yaptık.

“MASA BAŞINDA DURMADIK, ÜLKEMİZİN HER KÖŞESİNE GİDİYORUZ, MESELEYİ SAHİBİNDEN DİNLİYORUZ”

Siyasette yeni bir yol açtık. Ülkemizde bugüne kadar görülmemiş kapsamlı çalışmalar ve eylem planları hazırladık. Masa başında durmadık, yurdumuzun her köşesine gittik, kederi asıl sahibinden dinledik.

Kendi başımıza çalışmadık, alanında uzman herkesin kapısını çaldık, fikrini aldık. İlk gün gücümüzü ve umudumuzu daha da artırdık. Artık yolculuğumuzun en değerli duraklarından birine varmak üzereyiz.

“DEMOKRATİK DEĞERLERİ REVİZE EDECEĞİZ VE ADALETİ SAĞLAYACAĞIMIZ, ÖZGÜR VE ZENGİN TÜRKİYE İÇİN”

Eşit yurttaşlık ilkemizden asla vazgeçmeden, demokratik bedelleri yeniden tesis edeceğimiz, adaleti sağlayacağımız, özgür ve güçlü bir Türkiye için çok az bir zaman kaldı. Üç yıl az değil ama önümüzde hala çok uzun yıllar var.

Değerli meslektaşlarımız, DEVA Partisi’ne gönül vermiş değerli üyelerimiz; Bu yolda sizlerle olmaktan onur duyuyorum. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Birlikte kaç büyük başarıya imza atacağız? Partimizin üçüncü yıl dönümü kutlu olsun.”

sehzadeler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu